Jalaravi spetsialist Monika

Jalaravi spetsialist Monika

Tere, Minu nimi on Monika ja olen Jalaravi Kabineti asutaja. Mul on hea meel, et oled meid leidnud ja tahan sulle kiirelt rääkida kuidas me alustasime.

Hea ütlus on: ” 50% pead ise tegema ja 50% peab õnne olema!” Nii sattusin mina kümmekond aastat tagasi naaberriiki tööle ja avastasin uue teenuse.,mis oli seotud jalgade probleemide lahendamisega. Sellest tekkis “armastus esimesest pilgust” eriala. Nägin kuidas inimesed said päriselt koheselt abi. Eriala õppimine kestis 3 aastat ja seda kohalikus keeles, mida ma muidugi sellel hetkel ei osanud.

Koju tagasi?

Ei uskunud, et mind kodumaal vaja on. Käisin ikka aega ajalt sõpru vaatamas ja muidugi võtsin oma tööriista kasti kaasa. Praktikat oli ju vaja ???? ja kelle peal siis veel praktiseerida kui omad sõbrad, sugulased ja tuttavad. Ühel hetkel avastasin, et sõbranna oli kutsunud terve seltskonna selleks ajaks enda juurde kui mina külla tulin.

Üllatus oli suur, sest neil oli mind vaja. Sain lahendada erinevaid juhtumeid. Sellest sain ka julgust rentida Tartusse esimesed ruumid ja jugust mõttest, et ehk siiski koju tagasi kolida. Nii sai alguse minu esimene kabinet Tartu linnas. Siit edasi tulid teised kabinetid loomulikust vajadusest. Kuna Tartusse hakkas palju kliente käima Tallinnast, siis tekkis teadmine, et ka pealinnas oleks sellist kabinetti vaja. Pärnusse meid kutsuti. Üks väga tore ja tark arst leidis mind facebookist ja tegi pakkumise. Jõhvi aga tuli seetõttu, et sealne klient käis palju Tallinnas. See andis julguse avada kohapeal kabinet.

Minu missioon on olla abivajale kõige lähedasem, kättesaadavaim ja usaldusväärseim partner. Aidata abivajat oma elukvaliteeti tõsta ja pikendada. Olla olemas parimal võimalikul moel. Leida personaalseid lahendusi abivajajast lähtudes ja olla olemas Eesti neljas nurgas.

Minu visioon on pakkuda koduturul eelistatuimat terviklikku ning mitmekülgset teenust abivajajale. AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

AASTAT KOGEMUST
KLIENTI AIDANUD
JALARAVI KABINETTI
ABIVALMIS SPETSIALISTI

Jalgade hooldus
ja ravi Eestis

AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

Asume Eesti viies linnas – Tallinn, Tartu, Pärnu, Jõhvi, Rakvere

Meie kabinettides Tartus, Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Rakveres lahendame Teie jalgade probleemid ning aitame ennetada spetsiaalselt välja töötatud teenustega.

Teenused, millega sind abistame

Kui sa ei tea, millist jalgade teenust broneerida, siis helista meile 5565 3180 ja meie jalaravi kabineti spetsialistid annavad nõu.

Jalgade tervise kaardistamine

Jalgade tervise kaardistamine. Hinnatakse kliendi jalalaba funktsioneerimist, jalalaba tundlikkust, küüne ja naha olukorda jne.

Jalgade hooldus

Podoloogi teenus sisaldab: Jalgade tervisliku seisundi kaardistamine vastavale infolehele info salvestamiseks. Teeme jalavanni kui selleks Sinu tervislik …

coldplasma

ColdPlasma hooldus

Mis on ColdPlasma ja kuidas see töötab? Plasma töötab kõrgematel lainesagedustel kui laser ja genereeritud energiavälja saab …

Küüneseene kiirtest

Testi tulemus vaid 10 minutiga. Kiirtesti testikomplekt on suur läbimurre dermatofüütide olemasolu küüne …

lümfiterapeudiga konsultatsioon

Lümfiterapeudiga konsultatsioon

Kliendi seisundi kaardistamine, mille järgselt lümfiterapeut koostab patsiendile individuaalse teraapiaplaani.

lümfiteraapia

Lümfiteraapia

Lümfiteraapiat kasutatakse erinevate tursete raviks. Käsi paistes? Jalg paistes? Lümfiteraapiast …

Mida meie kliendid räägivad

Klientide heaolu on meile kõige tähtsam. Hoolime oma klientide jalgadest ja teeme seda kogu südamest.

Anne-Ly

Klassikaline jalgade hooldus TALLINNA KABINET Karmen juures

Olen teie juures käinud pediküüris aastaid kuid sellist meeldivat, hoolivat ja õrna kohtlemist pole ma tundnud eelnevalt kordagi. On raske sõnadesse panna oma rahulolu…. Kahjuks nime ei mäleta( oli asendaja teil) aga tema juures käiks veel aastaid.

Kairi

Üksik protseduur TALLINNA KABINET Natalia juures

Olen Nataliale ja Mariale südamest tänulik, ja Monikale ka! Paranemise teekond on aeganõudev. Aitäh, et aitate tagasilangustega toime tulla, õpetate edasi toime tulema ja innustate ikka vapralt vastu pidama. Suur suur tänu teile kõigile! Ilusat suve jätku teile! Olen mõtetes ikka teiega ja ootan alati me edasisi kohtumisi. Aitäh, et te olete alati andnud tarvilikku abi kohapeal ning väärt nõuandeid ja õigeid tooteid, mis paranemisele kaasa aitavad. Südamesoojust teile ikka edasi jagamiseks!

Helle

Klassikaline jalgade hooldus TARTU KABINET Anna juures

Tartu salongis on väga meeldiv käia,sest suhtumine minusse on üli-tähelepanelik ja üli-meeldiv.Olen saanud oma probleemidele lahendused!Väga tänan ja soovin jaksu kõikidele teenindajatele – eriti Annale!!!

Viivi

Neljas hooldus (Klassikaline jalgade hooldus + ColdPlasma 3+1Tasuta) TARTU KABINET Anna juures

Tänan! Väga meeldiv ja sõbralik Anna teeb head tööd!Väga hea ja lõõgastunud enesetunde annab ka lõpumassaaž . Parimat Viivi

Siiri Koppel

Eakate jalahooldus TALLINNA KABINET Natalia juures

Minul on järgmine kord juba broneeritud Natalia juurde ja pean teile ütlema, et olen väga rahul . Ta on noor ja väga teadlik ja väga meeldiv on Nataliaga suhelda. Olen väga rahul ja kiidan teda, ning tulen ikka tagasi, et võiksin ennast hästi tunda oma jalgade peal. Kena päeva teile ja et oleks ikka hea kõndida.

Maie

Eakate jalahooldus JOHVI KABINET Tatiana juures

Tere! Jäin teenusega väga rahule. Meeldiv ja professionaalne teenuse tegija. Aitäh! Tulen kuu aja pärast uuesti.

Inga

ColdPlasma teraapia Natalia juures – Tallinn

Kõik on alati SUUREPÄRANE administraatorist tehnikuni.

Anonüümne klient

ColdPlasma pakett küüneseenele IDA-VIRUMAA KODUTEENUS Eerika juures

Salong, kuhu minemist ei pea pelgama! Soe vastuvõtt ja kliendikeskne teenindus, kogemuslood tehnikult ja mõistev ning toetav suhtumine. Aitäh, et teete oma asja südamega, eriline tänu Eerikale!

Anna

Küüneseene diagnoosimine Karmeni juures – Tallinn

Olen väga tänulik, et sain nii kiiresti tehniku juurde! Carmen on pädev, rahulik ja sõbralik. Ma sain operatiivselt abi oma murele, ka täiendavaid soovitusi. Aitäh!

Merle

Üksik protseduur Natalia juures – Tallinn

Väga positiivne kogemus. Arst selgitas rahulikult ja andis asjakohaseid soovitusi.

Tõnu

Jalaravi õega konsultatsioon 30 min

Väga hea ja asjatundlik töö! Mitmed mu tuttavad on juba uurinud, kus selline kabinet asub. Tänud!

Anne

Jalaravi klient – Tallinn

Tere, kuna külastasin Jalaravi kabinetti esimest korda, siis mulje jäi ülihea. Läksin küll tehtud hirmu ja piinlikkusega, et varbad ja küüned koledad, kuid see hirm võeti kohe maha. Katja oli professionaalne. Ääretult viisakas, sõbralik. Imeline spetsialist. Jään teie kliendiks kindlasti pikemaks ajaks. Aitäh ning edu ja positiivseid päikeselisi kliente teile!

Jane

Jalaravi klient – Tartu

Katja on nii sõbralik, tähelepanelik ja suurte teadmistega. Südamega asja juures ja püüab murele lahendust leida. Kõige olulisem ta püüab algpõhjuseni jõuda, et patsienti aidata. Suur, suur tänu, Katja on tõeline suure südamega spetsialist.

Karin

Jalaravi klient – Pärnu

Varbaküüned lähevad peale iga külastust ilusamaks. Taldade all olevad konnasilmad tegid kõndimise tulitavalt valusaks,ise ma nendega hakkama ei saanud. Tänud Pillele Pärnust.

Meie heasüdamlikud spetsialistid

Meie Jalaravi spetsiaistid asuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres, Jõhvis ja Pärnus.