Monika Simm

Tere, Minu nimi on Monika ja olen Jalaravi Kabineti asutaja. Mul on hea meel, et oled meid leidnud ja tahan sulle kiirelt rääkida kuidas me alustasime.

Hea ütlus on: ” 50% pead ise tegema ja 50% peab õnne olema!” Nii sattusin mina kümmekond aastat tagasi naaberriiki tööle ja avastasin jalgade ravi teenuse. Sellest tekkis “armastus esimesest pilgust” eriala. Nägin kuidas inimesed said päriselt koheselt abi. Eriala õppimine kestis 3 aastat ja seda kohalikus keeles, mida ma muidugi sellel hetkel ei osanud.

Koju tagasi?

Ei uskunud, et mind kodumaal vaja on. Käisin ikka aega ajalt sõpru vaatamas ja muidugi võtsin oma tööriista kasti kaasa. Praktikat oli ju vaja 😊 ja kelle peal siis veel praktiseerida kui omad sõbrad, sugulased ja tuttavad. Ühel hetkel avastasin, et sõbranna oli kutsunud terve seltskonna selleks ajaks enda juurde kui mina külla tulin.

Üllatus oli suur, sest neil oli mind vaja. Sain lahendada erinevaid juhtumeid. Sellest sain ka julgust rentida Tartusse esimesed ruumid ja jugust mõttest, et ehk siiski koju tagasi kolida.😁 Nii sai alguse minu esimene kabinet Tartu linnas. Siit edasi tulid teised kabinetid loomulikust vajadusest. Kuna Tartusse hakkas palju kliente käima Tallinnast, siis tekkis teadmine, et ka pealinnas oleks sellist kabinetti vaja. Pärnusse meid kutsuti. Üks väga tore ja tark arst leidis mind facebookist ja tegi pakkumise. Jõhvi aga tuli seetõttu, et sealne klient käis palju Tallinnas. See andis julguse avada kohapeal kabinet.

Minu missioon on olla abivajale kõige lähedasem, kättesaadavaim ja usaldusväärseim partner. Aidata abivajat oma elukvaliteeti tõsta ja pikendada. Olla olemas parimal võimalikul moel. Leida personaalseid lahendusi abivajajast lähtudes ja olla olemas Eesti neljas nurgas.

Minu visioon on pakkuda koduturul eelistatuimat terviklikku ning mitmekülgset teenust abivajajale. AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

4155

Õnnelikku klienti

8310

Õnnelikku jalga

8

Aastat kogemust

4

Jalaravi kabinetti

Jalgade hooldus
ja ravi Eestis

AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

Asume Eesti neljas nurgas - Tallinn, Tartu, Pärnu, Jõhvi

Meie kabinettides Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Jõhvis lahendame sinu jalgade probleemid ning ennetame neid spetsiaalselt välja töötatud teenustega.

Teenused, millega abistame

Tervemad jalad – Tervem keha

ColdPlasma hooldus

Mis on ColdPlasma ja kuidas see töötab? ...

Küüneseene diagnoosimine

Testi tulemus vaid 10 minutiga ...

Ravipediküür

Ravipediküüri vajad kui Sind vaevavad järgmised mured: Küünte värvus ...

Mida meie kliendid räägivad

Klientide tagasiside on meile kõige tähtsam. Hoolime oma klientide jalgadest ja teeme seda kogu südamest.

Meie Jalaravi spetsialistid

Meie Jalaravi spetsiaistid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Jõhvi kui ka Pärnus.

Kattri

Jalaravi spetsialist Õpilane

Administraatorid

Jalaravi administraatorid

Marju

Jalaravi spetsialist - Tartu

Natalia

Jalaravi spetsialist - Tallinn

Anna

Jalaravi vanemspetsialist - Tartu

Jekaterina

Jalaravi spetsialist - Tartu

Tatiana

Jalaravi spetsialist - Jõhvi

Pille

Jalaravi spetsialist - Pärnu