Online broneerimissüsteemi www.ovatu.com kasutustingimused.

  1. Üldtingimused

Veebilehe www.jalaravikabinet.ee omanik ja haldaja on Jalaravi kabinet OÜ. Veebilehte kasutades nõustub kasutaja kõikide kasutustingimustega. Veebilehe kasutamisel on keelatud tegevused, mis häirivad ja/või takistavad süsteemi toimimist.

  1. Isiku andmed

Veebilehte kasutades nõustub kasutaja oma isikuandmete töötlemise ja säilitamisega.
Süsteemis säilitatavaid isikuandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele. Sisenedes süsteemi oma paroolidega salvestatakse teie andmed serverisse.

  1. Kasutustingimused

Jalaravi kabineti veebilehel saab patsient broneerida aega www.ovatu.com broneerimissüsteemis jalaravi spetsialisti või muu spetsialisti juurde kes töötab Jalaravi kabinet OÜs. Spetsialistid on nimetatud eesnimedega ja kabineti asukoha järgi broneerimissüsteemis www.ovatu.com mille asukoht on www.jalaravikabinet.ee

Online broneerimise süsteemis saab aega broneerida täisealine füüsiline isik iseendale ja teisele isikule. Patsient/klient peab tasuma broneeritud teenuse eest koheselt interneti kaudu Paypal või Stripe pakutava kaardimakse lahendustega.

Aja broneerimisega loetakse patsiendi ja asutuse vahel sõlmituks teenuse osutamise leping, millega patsiendile/kliendile rakenduvad teenuse osutaja poolt kehtestatud tingimused.

Broneeritud aja kohta saab patsient meeldetuletuse e-kirja või SMS-i, mis saadetakse www.ovatu.com avaldatud patsiendi e-posti aadressile ja/või telefonile tavaliselt 48 h ja  24 h enne vastuvõtu toimumist (saatmise aja määrab teenuse osutaja). Meeldetuletus on patsiendile/kliendile tasuta.

Patsiendil tuleb vastuvõtule saabuda vähemalt 5 minutit enne broneeritud aega, et käia eelnevalt läbi registratuurist. Registratuuris kontrollitakse veebis esitatud andmete õigsust. Kui vastuvõtuga kaasneb visiiditasu on registratuuri töötajal õigus nõuda patsiendilt visiiditasu maksmist.

Vajadusel saab patsient/klient veebilehel onlines tehtud broneeringut muuta, tühistades kehtiva broneeringu ja broneerides uue vastuvõtuaja. Samuti saab broneeritud aega tühistada ilma uut aega broneerimata. Broneeritud aega on võimalik muuta või tühistada ka registratuuris kohapeal, telefoni teel ja e-posti teel kirjutades broneeri@jalaravikabinet.ee.

Jalaravi kabinet OÜl  on õigus broneeritud aega ühepoolselt muuta töökorralduslikel või muudel mõjuvatel põhjustel. Sellest teavitatakse patsienti veebiregistratuuris avaldatud kontaktandmeid kasutades.

  1. Ostutingimused

Makseviiside kirjeldus ja valuuta

Veebilehel saab tasuda läbi turvalise www.stripe.com ja Paypal makselahendusega kõikide Eesti maksekaartidega ja krediitkaartidega – Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop jne.

Arveldamise valuutaks on EURO . Ostetava teenuse käibemaksu osa sõltub teenuse osutaja käibemaksukohustusest.

Taganemisõigus

Patsiendil/kliendil on võimalus broneeringust taganeda tühistades selle üldjuhul kuni 24 h enne broneeritud vastuvõtuaja algust (piirkonniti erinev aeg). Ettemaksu korral rakendub raviasutuse tüüptingimustes välja toodud taganemisõigus.

Tühistamata teenuse jätmise korral:

Armsad kliendid! Palume teatada oma broneeritud ajale mitte ilmumises 24 tundi varem. Meie järjekorrad on pikad ja saame pakkuda vabanenud aja teisele abivajajale! Teatamata/tühistamata broneeritud ajal mitteilmumise eest esitatakse Teile arve suuruses 30€ (kolmkümmend eurot). Aega broneerides on klient nõustunud eelpool mainitud tingimustega. Korduval broneeringule mitteilmumisel jätab Jalaravi kabinet endale õiguse suurendada tasu broneeritud teenuse summa ulatuses.

Jalaravi kabinet OÜ jätab endale õiguse muuta veebis broneerimise ja käesolevaid kasutustingimusi. Kasutustingimuste muudatuste kohta avaldatakse vastav teave eelnevalt veebis esilehel. Kui patsient jätkab online broneeringusüsteemi kasutamist pärast kasutustingimuste muutmist, loetakse ta uute tingimustega nõustunuks.