Naha ja küünte seenhaigusi tekitavad peamiselt dermatofüütide (Trichophyton, Epidermophyton) ja pärmseente (Candida, Pityrosporum) rühma kuuluvad mikroorganismid. Selleks, et naha ja küüneseene ravi töötaks peab ka tähelepanu pöörama sokkidele, jalatsitele ja toitumisele. Enne ravi alustamist soovitame siiski testida ja kindel vastus saada: kas ikka on seenhaigus või on trauma tagajärg/kehva immuunsus. Testile saad siit broneerida

Mis masin on Klenz? Kuidas see töötab ja aitab meid? Loe lisa

Klenz seenevastane hügeenitöötlus – on kõige uuenduslikum tehnoloogia. Steriliseerimise järel kasuta jalatsite hooldusvahendeid, et hügieen säiliks. Vaata siia

Gaas tõstab kangast higi ja lõhnaosakesi ning juhitakse läbi kambrifiltri väljalaskeava juurde, enne kui puhastatakse Klenzi patenteeritud filtreerimissüsteemi kaudu.

Ultraviolettvalgus – gaasisegu läbib ultraviolettkiirguse kambri, mis hävitab desinfitseerimis- ja desinfitseerimisprotsessis allesjäänud mikroorganismid.

Aktiivsöefilter – neutraliseeritud õhk läbib viimast filtreerimissüsteemi, mis on aktiivsöefilter jääkide lõhnade eemaldamiseks ja osooni vähendamiseks ohutuks hapnikugaasiks.

Niiskuse puhastamine – osooni jälgede tase vähendatakse veelgi mangaandioksiidfiltrite abil hapnikuks ja seadme põhjast juhitakse ohutu niiske õhk.

Miks peaks seda kasutama?

Selleks, et naha ja küüne seenhaigus paraneks on soovitatav jalatsid ja sokid/sukad/sukapüksid samuti steriliseerida/desinfitseerida.

Lapsed viivad oma lemmik mänguasju lasteaeda kus levivad erinevate iseloomudega bakterid ja haigustekitajad. Jällegi aitab Klenz kapp meil selle probleemi lahendada.

Telefonid (Iphone, android) on meil pidevas kokkupuutes erinevate pindadega ja üksinda käte pesust ei piisa. Jällegi tuleb appi Klenz kapp kus on ohutu ka telefone steriliseerida/desinfitseerida.

ATP testimist kasutatake tavaliselt haiglates ja kanalisatsioonitööstuses inimest ohutavate bakterite mõõtmiseks.

Kui kasutada koduseid vaahendeid steriliseerimiseks/desinfitseerimiseks ei pruugi lõpptulemus olla nii efektiivne ja kindel.

Klenz kapi süsteemis on kogu protsess ohutu ja ei tekista ohtlikke aineid (nagu näiteks naftabaasil pesuvahendid) ja on keskkonnale sõbralik.

Klenz kapp on laboratooselt testitud. Laboritingimustes vähendas Klenz bakterite taset 30 minuti pärast 93,6%. Osoon ega saastunud gaasid ei satu keskkonda. Töötab madala võimsusega. Ohutu seadme kasutajatele. Keskkonnale ohutu.

Laboratoorsetes tingimustes vähendas Klenz bakterite taset 30 minuti pärast 93,6%.

Osoon tapab seened jalatsites.

Viide https://www.klenz.co.uk

Similar Posts