MedAbi REUMATOLEX sireli-varemerohu salv 100g. Hind 24,90€

Liigestele, lihastele, väsinud jalgadele ja jalaveenidele.

Toodetud Eestis naturaalsest toorainest käsitööna!

Siidjas salv jätab nahale mõneks ajaks nn plaastritaolise (veidi kleepuva) kihi, kust toimeained imenduvad järk-järgult nahka ja annavad nii pikema ja efektsema toime. Peatselt on kogu salv täielikult imendunud. Koostises olevad komponendid toimivad koos sünergiliselt ja teevad head koostööd. Määri valutavatele liigestele, lihastele, närvi-, lihas- ja liigesvalu korral, turguta salviga väsinud jalgu ja rahusta jalaveene. Abiks sidekoe kahjustuste ja liigeste väljaväänamise korral, vähendab turseid ning muljumiste, põrutuste tagajärgi. Salvi koostises olevad toimeained parandavad ka naha seisukorda. Igapäevane abiline koduapteegis.
Kasutamine: Määri probleemsele kohale 2 korda päevas.
Värvus: pastelne elevandiluu
Lõhn: mõrkjas segu kadakast ja rosmariinist
Säilitamine: Hoida toatemperatuuril (avatuna jahedas), valguse eest kaitstult, lastele kättesaamatus kohas! Toode säilib 12 kuud, avatuna kasuta 3 kuu jooksul.
Rahvameditsiinis on palsami koostises olevaid komponente kasutatud järgmiste probleemide korral:
·       Antimikroobne (seenhaigused, bakterid)
·       Reuma, radikuliit, ishias
·       Liiges-lihas-närvivalud, põletikud, pinged, jäikus
·       Podagra
·       Väljaväänatud liigesed, muljumised, põrutused, tursed
·       Luumurrud (kasutusel paranemijärgus)
·       Väsinud jalad, veenilaiendid
·       Erinevad nahaprobleemid: nahapõletikud (ekseem, dermatiit), kuiv, tundlik nahk
·       Halvasti paranevad haavad (sh mädased protsessid)
·       Külmetavad jalad, varbad
·       Mädapaised (furunkulid, koeranaelad)
Koostisained:
INCI: Lanolinum anhydricum (veevaba lanoliin), Symphytum officinale (varemerohi), Syringa vulgaris (sirel), Arctium lappa (suur takjas), Triticum vulgare (nisuiduõli), Juniperus communis (kadakamarjad), Rosmarinus officinalis (rosmariin).
Lanoliin on heade emulgeerivate omadustega, mis ei ohusta rasedaid, imetavaid emasid ega väikelapsi. Niisutab nahka ja aitab hoida normaalset nahaniiskustaset, pehmendab ja hoiab naha nooruslikkust. Sarnaneb inimese naharasu omaustele. Tungib kergesti naha sisse, võttes kaasa ka teised toimeained.
Sireliõite tõmmis vähendab reuma- ja närvivalu, kasutusel erinevate liigeshaiguste ja haavade ravis.
Varemerohujuure tõmmis on põletikuvastase toimega,alandab närvi- ja reumavalu, abiks sidekoe kahjustuste ja liigeste väljaväänamise korral, vähendab turseid ning muljumiste, põrutuste tagajärgi. Abistav vahend luumurdude paranemisjärgus. Soodustab rakkude vohamist, soodustades kudede taastumist.
Kadakamarja eeterlikõli eritab tugevat, naturaalse kadakaokka aroomi. Tugevalt antiseptiline. Leevendab ishiast, podagra, reumavalu, väsimust ja valu jalgades. Soodustab jääkainete eraldumist kudedest, stimuleerib paikset vereringet, alandab nahaprobleeme, psoriaasi, ekseemi, dermatiiti.
Rosmaiini eeterlikõli eritab ergutavat, värskendavat, veidi mõrkjat aroomi. Stimuleerib mõttetegevust ja suurendab teotahet. Vähendab ekseeme, dermatiiti, stimuleerib vereringet (abiks külmetavate jalgade korral), vähendab lihas-liigesvalusid, lõdvestab lihaseid, vähedab väsimustunnet, suurendab vastupidavust. Antimikroobne.
Takjaõli parandab naha seisukorda, abiks kuiva ja tundliku naha, ekseemide, koeranaelte, furunkulite korral, leevendab liigesvalu ja omab põletikuvastast toimet. Antiseptilise toime tõttu hävitab seeninfektsiooni ja baktereid.