Kommenteeri

Kas teadsid, et toitumisega on võimalik jalgade tervist ja välimust parandada?

Peamised toiduauned, mis aitavad parandada meie jalgade tervist ja välimust.

Roheline tee
on üks ime jookidest, sest selles sisaldub ohtralt kehale kasulikke antioksüdante ja tarvilikke toitaineid. See aitab keha kaalu kaotada ning ennetab paljude haiguste teket. Roheline tee vähendab nahas põletikuprotsesse ja parandab immuunsüsteemi. Roheline tee parandab aju töövõimet. Aitab rasvu põletada ja parandab füüsilist töövõimet. Alzheimeri ja Parkinsoni haigusesse haigestumise võimalusi vähendab. Roheline tee tapab viiruseid ja baktereid. Vähendab südame-veresoonkonna haiguste ja teise astme suhkruhaigusesse haigestumise riski.

Vee joomine on väga oluline osa meie tervisest. Kui palju me tarbime päevas vett, kajastub meie nahal. Nahk, aga on kõige suurem organ mis kaitseb tervet meie keha.
Terves meie kehas peaks olema 60-70% vett.  Veetaseme langus kehas võib näiteks muuta ka keha temperatuuri. Tekitada pidevat väsimust, vaimset kui ka füüsilist. Oluline on juua vett nii, et ei tekiks janu tunnet. Janu tunne on keha stressis olev tunne ja mida rohkem sa keha stressis hoiad, seda väsinum sa oled. Peavalude teke võib samuti olla põhjustatud vee puudusest kehas. regulaarne vee joomine ennetab neerukivide teket. Piisava koguse vee joomine langetab kaalu ka ilma aktiivse liikumiseta.
Toitumist tuleb võtta kui tankimist!!!
Söö kõike mõistlikkuse piires. Tähtis on kuulata oma keha vajadusi.
Jalad annavad koheselt märku kui midagi on valesti terves kehas. 
Päikest sinu päeva!


Lisa kommentaar

Email again: