Jalaravi spetsialist Monika

Jalaravi spetsialist Monika

Tere, Minu nimi on Monika ja olen Jalaravi Kabineti asutaja. Mul on hea meel, et oled meid leidnud ja tahan sulle kiirelt rääkida kuidas me alustasime.

Hea ütlus on: ” 50% pead ise tegema ja 50% peab õnne olema!” Nii sattusin mina kümmekond aastat tagasi naaberriiki tööle ja avastasin uue teenuse.,mis oli seotud jalgade probleemide lahendamisega. Sellest tekkis “armastus esimesest pilgust” eriala. Nägin kuidas inimesed said päriselt koheselt abi. Eriala õppimine kestis 3 aastat ja seda kohalikus keeles, mida ma muidugi sellel hetkel ei osanud.

Koju tagasi?

Ei uskunud, et mind kodumaal vaja on. Käisin ikka aega ajalt sõpru vaatamas ja muidugi võtsin oma tööriista kasti kaasa. Praktikat oli ju vaja ???? ja kelle peal siis veel praktiseerida kui omad sõbrad, sugulased ja tuttavad. Ühel hetkel avastasin, et sõbranna oli kutsunud terve seltskonna selleks ajaks enda juurde kui mina külla tulin.

Üllatus oli suur, sest neil oli mind vaja. Sain lahendada erinevaid juhtumeid. Sellest sain ka julgust rentida Tartusse esimesed ruumid ja jugust mõttest, et ehk siiski koju tagasi kolida. Nii sai alguse minu esimene kabinet Tartu linnas. Siit edasi tulid teised kabinetid loomulikust vajadusest. Kuna Tartusse hakkas palju kliente käima Tallinnast, siis tekkis teadmine, et ka pealinnas oleks sellist kabinetti vaja. Pärnusse meid kutsuti. Üks väga tore ja tark arst leidis mind facebookist ja tegi pakkumise. Jõhvi aga tuli seetõttu, et sealne klient käis palju Tallinnas. See andis julguse avada kohapeal kabinet.

Minu missioon on olla abivajale kõige lähedasem, kättesaadavaim ja usaldusväärseim partner. Aidata abivajat oma elukvaliteeti tõsta ja pikendada. Olla olemas parimal võimalikul moel. Leida personaalseid lahendusi abivajajast lähtudes ja olla olemas Eesti neljas nurgas.

Minu visioon on pakkuda koduturul eelistatuimat terviklikku ning mitmekülgset teenust abivajajale. AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

AASTAT KOGEMUST
KLIENTI AIDANUD
JALARAVI KABINETTI
ABIVALMIS SPETSIALISTI

Jalgade hooldus
ja ravi Eestis

AEG ja TERVIS on inimese kõige kallim vara. Kulutatud aega ega tervist ei saa iialgi tagasi. INIMESED, kellega koos loome väärtust abivajatele. Seepärast hindame spetsialiste enda ümber. Soovime olla meie spetsialistidele ja koostööpartneritele parim tööandja ja kaaslane. Rõõmsad ja motiveeritud ning pidevas enesetäiendamises inimesed viivad edasi meie ettevõtet. Samuti on head partnerid meie klientidele.

Asume Eesti viies linnas – Tallinn, Tartu, Pärnu, Jõhvi, Rakvere

Meie kabinettides Tartus, Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Rakveres lahendame Teie jalgade probleemid ning aitame ennetada spetsiaalselt välja töötatud teenustega.

Teenused, millega sind abistame

Kui sa ei tea, millist jalgade teenust broneerida, siis helista meile 5565 3180 ja meie jalaravi kabineti spetsialistid annavad nõu.

Jalgade tervise kaardistamine

Jalgade tervise kaardistamine. Hinnatakse kliendi jalalaba funktsioneerimist, jalalaba tundlikkust, küüne ja naha olukorda jne.

Jalgade hooldus

Podoloogi teenus sisaldab: Jalgade tervisliku seisundi kaardistamine vastavale infolehele info salvestamiseks. Teeme jalavanni kui selleks Sinu tervislik …

coldplasma

ColdPlasma hooldus

Mis on ColdPlasma ja kuidas see töötab? Plasma töötab kõrgematel lainesagedustel kui laser ja genereeritud energiavälja saab …

Küüneseene kiirtest

Testi tulemus vaid 10 minutiga. Kiirtesti testikomplekt on suur läbimurre dermatofüütide olemasolu küüne …

lümfiterapeudiga konsultatsioon

SOS teenus

Kiire lahendus kliendi üksiku probleemi lahendamiseks: valuliku küüne, konnasilma, soolatüüka, sissekasvanud küüne esmaabi.

Eakatele 70+

Ealistele iseärasustele vastavalt teenus: Peamine tähelepanu suunatakse paksude küünte hooldamisele, konnasilmadele, naha hooldusele, kodusele hooldus võimalustele.

Mida meie kliendid räägivad

Klientide heaolu on meile kõige tähtsam. Hoolime oma klientide jalgadest ja teeme seda kogu südamest.

No posts

Meie heasüdamlikud spetsialistid

Meie Jalaravi spetsiaistid asuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres, Jõhvis ja Pärnus.